O nas

Jesteśmy dentystami z długoletnim stażem i bogatym doświadczeniem. Wiedzę i umiejętności nabywaliśmy w trakcie wieloletniej pracy, kiedy naszymi pacjentami były całe, wielopokoleniowe rodziny. Bardzo intensywnie szkoliliśmy się zarówno w kraju, jak i za granicą.

Działamy w duecie. Nasze doświadczenie i wiedza uzupełniają się, dzięki czemu zakres usług i pomocy stomatologicznej, z którego skorzystasz w naszym Gabinecie jest bardzo szeroki.

Nasze kompetencje potwierdzają lata praktyki oraz certyfikaty z licznych szkoleń i konferencji, w których uczestniczyliśmy.

GABINET STOMATOLOGICZNY DLA KAŻDEGO

Praca i szkolenia w różnych środowiskach pozwoliły nam wypracować unikalne podejście do każdego pacjenta Wykorzystujemy je w codziennych rozmowach z naszymi pacjentami. Dzięki temu rozumiemy i rozwiązujemy problemy pacjentów w każdym wieku, tych najmłodszych i tych dojrzałych, proponując najlepszą ścieżkę leczenia w konkretnym przypadku.

EDUKACJA I WŁAŚCIWE NAWYKI

W trakcie naszej wieloletniej praktyki zauważyliśmy, że najskuteczniejszym sposobem na zdrowe zęby i piękny uśmiech jest wykształcenie właściwych nawyków, czyli codzienne dbanie o higienę oraz regularne przeglądy stomatologiczne co 6-12 miesięcy.

Kształcenie właściwych nawyków szczególnie ważne jest u dzieci i nastolatków. Ponieważ dzieci naśladują  rodziców – to właśnie rodzice są najlepszym przykładem i motywacją w zakresie właściwej higieny i zdrowych zębów.

Dlatego zapraszamy i szczególnie mocno zachęcamy do wizyt całe rodziny.

Małgorzata i Jacek Ratyńscy

Małgorzata Ratyńska
Periodontologia (leczenie chorób dziąseł), endodoncja (leczenie kanałowe) oraz stomatologia estetyczna.

Uśmiechnij się! Uśmiech to najbardziej uniwersalny język świata 🙂

Kompetencje potwierdzają liczne szkolenia – zobacz najważniejsze z nich.

 

Jacek Ratyński
Implantologia, chirurgia stomatologiczna i estetyczna.

Zdrowe zęby i ładny uśmiech mają ogromne znaczenie dla naszego dobrostanu i samopoczucia.

Kompetencje potwierdzają liczne szkolenia – zobacz najważniejsze z nich.

GABINET

Dbamy o wysoką jakość naszych usług. Dlatego wyposażamy Gabinet w sprzęty, dzięki którym badania i zabiegi są maksymalnie komfortowe dla pacjenta, a czas leczenia – możliwie najkrótszy.

Kamera wewnatrzustna przekazuje obraz z ust pacjenta na ekran, co umożliwia skuteczniejszą i czytelniejszą dla pacjenta komunikację lekarza z pacjentem.
 Radiowizjograf  – urządzenie do wykonywania zdjęć techniką rentgenowską, pozwala na precyzyjną diagnostykę przy minimalnej dawce promieniowania.
 Lupy dentystyczne umożliwiają lekarzowi bardzo dokładny wgląd w jamę ustną pacjenta i precyzyjną pracę.
 The Wand – urządzenie do punktowego i bezbolesnego znieczulenia.
Reciproc – mikrosilnik endodontyczny, który pozwala na bezpieczne dla pacjenta, bardzo dokładne przygotowanie systemu kanałów podczas leczenia endodontycznego.
SuperEndo urządzenie pozwalające na wykorzystanie osiągnięć technologicznych w leczeniu kanałowym. Dzięki niemu wypełnienie po leczeniu kanałowym (tzw. gutaperką) jest idealnie dopasowane i bardzo trwałe – zapewnia ochronę martwego zęba na długo.
 Surgic Pro+ to mikrosilnik implantologiczny służy głównie do wszczepianie implantów zębowych.
Koferdam i bloczki nagryzowe ograniczają dyskomfort przy dłuższych zabiegach, umożliwiają przełykanie i minimalizują ból otwartych ust.

Zwiększamy komfort i skracamy czas leczenia.

Copyright (C) ratynscy.olsztyn.pl Realizacja: Agraf.net.pl